V rámci podzimní kampaně můžete koupit za zvýhodněnou cenu novou Ibizu

Španělská automobilka Seat má pro nás velmi výhodnou nabídku. Ale pospěšte si, bude platit pouze v rámci podzimní kampaně. Nový pětidveřový hatchback i kombi ST si budete moci pořídit za nižší cenu.

V rámci podzimní kampaně můžete velmi výhodně pořídit novou Ibizu. A solidní nabídka se týká jak pětidveřového hatchbacku, tak kombíku s označením ST. 

A za kolik že můžete stylovou Ibizu pořídit? Vůz s přeplňovanou dvanáctistovkou 1.2 TSI s výkonem 105 koní vám společnost nabízí již za 224 900 Kč. Pokud Vás však láká spíše praktické kombi, stačí přohodit 15 000 Kč, a bude Váš. 

Povinné ručení je zákonné pojištění vozidla, které chrání motoristy před škodami, které mohou způsobit při svých cestách ostatním. Z tohoto pojištění jsou kryty nejenom poškozená vozidla, silnice, domy, ale i škody na zdraví všech účastníků nehody.

Ve standardní výbavě je klimatizace, paket Komfort, rádio na MP3 s ovládáním pod volantem nebo mlhovky. Záruka je prodloužená na 4 roky nebo 40 000 km. Trošku větší drobností, která by vám neměla uniknout je, že akce platí do konce září a jen při využití financování SEAT Finance.