SEAT nabízí STK Service zdarma

Automobilka SEAT má pro nás příznivou zprávu. Nabízí nyní českým řidičům starších vozů španělské značky službu SEATSTK Service. Pokud se rozhodnete svěřit svůj vůz autorizovanému servisu SEAT, získáte měření emisí, a hlavně provedení technické kontroly v nezávislé STK zdarma.

Povinné ručení 2012: V letošním roce se ceny povinného ručení dostaly vlivem konkurence na historická minima. Máte-li starší smlouvu, porovnejte si vaši platbu s některou online kalkulaček povinného ručení.

Technická kontrola zahrnuje evidenční kontrolu a kontrolu povinné výbavy. Technici STK poté prověřují především stav veškerého osvětlení, brzdové soustavy, řízení, podvozku, pneumatik a skel. To jsou všechno body, jimž se věnují i důkladně vyškolení technici v autorizovaných servisech SEAT při pravidelné údržbě vozu. Technická kontrola se tak stává po návštěvě autorizovaného servisu SEAT pouhou formalitou.

Společnost však s dobrými zprávami nešetří. Pokud na Vašem voze zjistí některou závadu, následně zahájí opravu nedostatků vozu pomocí originálních dílů SEAT®, nebo Economy. Obdržíte i dvouletou záruku jak na díly, tak i na práci.

Automobilka je přesvědčena, že volba nezávislého opravce, nebo otálení návštěvy servisu, se opravdu nevyplatí. Riziko rozsáhlejších oprav se pak určitě zvyšuje, stejně tak riziko dopravní nehody. Úhrada škody při dopravní nehodě vozu bez platné technické kontroly či „emisí“ zůstává jen na majiteli, protože není kryta ani platným povinným ručením.